AF.agency

Copywriter

copy które dopowiada tytuł. Dwa zdania, trzy zdania opisujące tytuł. Lorem ipsum dolor.

Twoje zadania

– przygotowywanie materiałów tekstowych w zależności od ich przeznaczenia;
– tworzenie treści na podstawie briefów do odpowiednich grup docelowych;
– wsparcie działu kreatywnego w wizualizowaniu idei;
– aktywne pozyskiwanie wiedzy na temat obsługiwanych projektów;
– przedstawianie rekomendacji klientom;
– przygotowywanie prezentacji podsumowujących przeprowadzone działania.

Nasze oczekiwania

– doskonała znajomość języka polskiego (ojczysty), zasad pisowni, ortografii i interpunkcji;
– doświadczenie w tworzeniu treści do różnych narzędzi marketingowych – przede wszystkim sloganów, haseł reklamowych i namingu;
– doświadczenie w tworzeniu narracji, storytellingu i scenariuszy;
– dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint);
– bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
– zainteresowania poparte wiedzą w dziedzinie nowych technologii i digital marketingu.

Co oferujemy

Zapoznaj się z naszą ofertą benefitów. ten tekst należy przygotować i powielić go na każdej ofercie pracy. Powinien być troszkę dłuższy niż jedno zdanie, może dwa zdania, może trzy,

ten tekst należy przygotować i powielić go na każdej ofercie pracy:

Interesująca oferta?

Pracujmy razem!

Skontaktuj się z nami!

    Oświadczenie o zapoznaniu się z klauzulą informacyjną administratora danych osobowych*

    1. Zapoznałem/am się z treścią klauzuli informacyjnej dotyczącej przetwarzania moich danych osobowych przez AF AGENCY Sp. z o.o. Sp.K.
    2. Zostałem/am poinformowany/a o celach przetwarzania moich danych osobowych, podstawach prawnych przetwarzania, kategoriach przetwarzanych danych, odbiorcach danych, okresie przechowywania danych oraz moich prawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych.
    3. Wyrażam świadomą i dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z zawartą klauzulą informacyjną.
    4. Potwierdzam, że mam pełną świadomość skutków udzielenia zgody na przetwarzanie moich danych osobowych oraz że przysługuje mi prawo do jej wycofania w dowolnym momencie.
    5. Oświadczam, że udzieliłem/am powyższej zgody dobrowolnie, na podstawie pełnej informacji przekazanej mi przez administratora danych.

    Zgoda na otrzymywanie informacji handlowych

    1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail oraz numeru telefonu w celu otrzymywania informacji handlowych od AF AGENCY Sp. z o.o. Sp.K. , mającej siedzibę pod adresem ul. Małe Garbary 9, 61-756 Poznań.
    2. Informacje handlowe obejmują oferty promocyjne, informacje o nowościach produktowych, wydarzeniach, konkursach oraz innych aktywnościach marketingowych związanych z działalnością AF AGENCY Sp. z o.o. Sp.K.
    3. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych zarówno w formie elektronicznej (e-mail, SMS), jak i telefonicznej.
    4. Potwierdzam, że zgoda jest udzielana dobrowolnie i że mam prawo do jej wycofania w dowolnym momencie, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
    5. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o moich prawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych, zgodnie z obowiązującym prawem.

    Klikając w przycisk ,,Apply”, ,,Aplikuj”, ,,Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do AF.Agency Sp. z o.o. zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia bieżących procesów rekrutacji wskazanych w naszych ogłoszeniach.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji przez AF.Agency Sp. z o.o.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Tę stronę chroni rozwiązanie reCAPTCHA. Obowiązuje Polityka Prywatności oraz Regulamin Google.

    Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy!